سوالات متداول

حسابیت یک سیستم فاکتور آنلاین و مدیریت مشتری است که به شما امکان می دهد برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید و امکان پرداخت آنلاین برای فاکتور ها را فراهم میکند .
حسابیت امکان مدیریت حساب و کتاب ها و مشتریان را به آسانی فراهم میکنید و به صورت خودکار فاکتور های پرداخت نشده را از مشتریان پیگری می کند و امکان وصول پول را به صورت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز فراهم می کند .
عضویت در حسابیت کاملا رایگان است و تنها در صورتی که از خدمات پرداخت حسابیت استفاده کنید برای عملیات پرداخت ، کارمزد کسر خواهد شد .
حسابیت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده و از این طریق قابل استعلام است ، همچنین تمام تراکنش ها طبق قرارداد با ۴ بانک معبتر کشور بروی شبکه ملی شاپرک انجام می شود و علامت قفل بالای صفحه پرداخت نشان‌دهنده ایمن بودن ارتباط شما با سرورحسابیت و بانک است .
برای صدور فاکتور اطلاعات تماس کسب و کار شما مانند آدرس و تلفن ضروری است . اگر تمایل به استفاده از خدمات پرداخت حسابیت داشته باشید ارسال تصویر کارت ملی و تائید شماره همراه نیز ضروری خواهد بود .
بله ، اگر شما درگاه آنلاین بانکی دارید می توانیم تمام تراکنش ها را بروی آن انجام دهیم ، در این صورت پول مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد .
این مشکل می‌تواند ناشی از مسدود شدن پیام‌ک های انبوه بروی خط تلفن شما باشد. برای حل این مشکل، اگر شماره تلفن شما از خطوط شرکت همراه اول است عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال کنید. برای خطوط شرکت ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال بفرمایید.