سوالات متداول

حسابیت یک سیستم فاکتور آنلاین و مدیریت مشتری است که به شما امکان می دهد برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید و امکان پرداخت آنلاین برای فاکتور ها را فراهم میکند .
حسابیت امکان مدیریت حساب و کتاب ها و مشتریان را به آسانی فراهم میکنید و به صورت خودکار فاکتور های پرداخت نشده را از مشتریان پیگری می کند و امکان وصول پول را به صورت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز فراهم می کند .
صدور فاکتور، تعریف مشتری و کالا و بسیاری از امکانات حسابیت رایگان است و فقط برای برخی امکانات ویژه مانند پرداخت آنلاین بسته هایی در نظر گرفته شده است که با خرید آنها به تمام امکانات یکجا دسترسی خواهید داشت و تفاوت بسته ها در تعداد مشتری فعال است.
حسابیت به عنوان پرداخت یار تحت نظارت شاپرک بانک مرکزی فعالیت می کند و عضو رسمی نظام صنفی رایانه ای تهران است و در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و از این مراکز قابل استعلام است همچنین علامت قفل کنار آدرس صفحه نشان دهنده ایمن بودن ارتباط شما با سرور حسابیت و رمزنگاری تمام درخواست ها است.
برای صدور فاکتور محدودیتی وجود ندارد اما اگر تمایل به استفاده از خدمات پرداخت حسابیت داشته باشید تائید کدملی و شماره همراه ضروری خواهد بود.
این مشکل می‌تواند ناشی از مسدود شدن پیامک های انبوه بروی خط تلفن شما باشد. برای حل این مشکل با استفاده از کد #800* می توانید دریافت پیامک های تبلیغاتی را لغو و یا برقرار کنید.
برای استفاده از سرویس های حسابیت می توانید از پنل وب و یا اپلیکیشن اندروید استفاده کنید.