سوالات متداول

حسابیت یک سیستم فاکتور آنلاین و مدیریت مشتری است که به شما امکان می دهد برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید و امکان پرداخت آنلاین برای فاکتور ها را فراهم میکند .
حسابیت امکان مدیریت حساب و کتاب ها و مشتریان را به آسانی فراهم میکنید و به صورت خودکار فاکتور های پرداخت نشده را از مشتریان پیگری می کند و امکان وصول پول را به صورت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز فراهم می کند .
صدور فاکتور، تعریف مشتری و کالا و بسیاری از امکانات حسابیت رایگان است و فقط برای برخی امکانات ویژه مانند پرداخت آنلاین بسته هایی در نظر گرفته شده است که با خرید آنها به تمام امکانات یکجا دسترسی خواهید داشت و تفاوت بسته ها در تعداد مشتری فعال است.
حسابیت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده و از این طریق قابل استعلام است ، همچنین تمام تراکنش ها طبق قرارداد با ۴ بانک معبتر کشور بروی شبکه ملی شاپرک انجام می شود و علامت قفل بالای صفحه پرداخت نشان‌دهنده ایمن بودن ارتباط شما با سرورحسابیت و بانک است .
برای صدور فاکتور محدودیتی وجود ندارد اما اگر تمایل به استفاده از خدمات پرداخت حسابیت داشته باشید تائید کدملی و شماره همراه ضروری خواهد بود.
این مشکل می‌تواند ناشی از مسدود شدن پیامک های انبوه بروی خط تلفن شما باشد. برای حل این مشکل با استفاده از کد #800* می توانید دریافت پیامک های تبلیغاتی را لغو و یا برقرار کنید.
برای استفاده از سرویس های حسابیت می توانید از پنل وب و یا اپلیکیشن اندروید استفاده کنید.