چطور به آرشیو فاکتورها دسترسی داشته باشیم؟

یکی از امکاناتی که حسابیت در اختیار شما می‌گذارد امکان مشاهده فاکتورهای پیشین و به همراه داشتن و نگهداری آرشیوی از فاکتورها و درآمدهای شما است. برای دسترسی به بایگانی فاکتورها از منوی سمت راست گزینه فاکتورها را انتخاب کنید.

در لیست نشان داده شده اطلاعات فاکتور شامل شماره فاکتور، عنوان فاکتور، نام مشتری، تاریخ و جمع کل مبلغ فاکتور نوشته شده است. همین طور از این بخش می‌توانید وضعیت فاکتورهایتان را هم مشاهده کنید. یعنی در یک نگاه می‌توانید ببینید که فاکتورهایتان پرداخت شده است یا خیر. روی هر کدام از عناوین ستون ها که کلیک کنید لیست به ترتیب آن عنوان مرتب می‌شود.

از گزینه‌هایی که در سمت چپ هر عنوان قرار دارد می‌توانید فاکتورهایتان را مشاهده، ویرایش یا حذف کنید.

از امکانات دیگر این بخش این است که خروجی اکسلی را هم از آرشیو فاکتورها در اختیارتان می‌گذارد. کافی است روی دکمه اکسل کلیک کنید تا فایل اکسل در کسری از ثانیه برای شما ارسال شود. همچنین می توانید یک لیست با فیلتر های خاص را به دلخواه خود با استفاده از گزینه های جستوجو که در ادامه توضیح می دهیم تنظیم کنید .

با کلیک بر روی نشان ذره‌بینی که در سمت چپ بالای لیست فاکتورها قرار دارد کادر جستجو باز می‌شود که می‌توانید به شکل‌های مختلف و با تعیین شرط و بازه مورد نیاز فاکتورهایتان را بیابید. در بخش اول می‌توانید کلیدواژه‌هایی را انتخاب کنید تا در عنوان و توضیحات فاکتورها به دنبالش بگردد. در بخش فیلد می‌توانید تعیین کنید بر چه اساسی می‌خواهید فاکتورها را فلیتر کنید. در بخش شرط تعیین می‌کنید که کلید واژه‌ای که وارد کردید برابر، شامل، بزرگتر یا کوچکتر از نتایج باشد. همین طور می‌توانید یک بازه زمانی انتخاب کنید یا نوع فاکتور را در دو حالت پرداخت شده و پرداخت نشده قرار دهید.