چگونه مشتری جدید به حسابیت اضافه کنیم؟

مشتری یا کارفرما کسی است که فاکتور برای او صادر می‌شود و او باید پول فاکتور را بپردازد. یکی از راه‌های ساخت و اضافه کردن اطلاعات مشتری انجام این کار هنگام ایجاد فاکتور جدید است. با این حال می‌توانید از بخش مشتریان نیز این کار را با جزئیات بیشتری انجام دهید.

در این بخش می‌توانید لیستی از اطلاعات مشتری را ببینید. همین طور تعداد فاکتور صادر شده و تعداد فاکتور پرداخت شده هر فرد نیز جلوی نامش نوشته شده است. بنابراین با یک نگاه می‌توانید متوجه شوید کدام مشتری خوش قول و کدام بد حساب است.

در این بخش می‌توانید با کلیک روی مشتری جدید یک فرد را به عنوان مشتری یا کارفرما در سیستم اضافه کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود کافی است اطلاعات اولیه فرد مانند نام، نام شرکت، آدرس، ایمیل و شماره موبایل او را وارد کنید. وارد کرد ایمیل و یا شماره موبایل هر یک به تنهایی برای تعریف یک مشتری کافی است و برای ساختن فاکتور حتما باید مشتری تعریف شود .

همین طور مانند قسمت‌های دیگر در این بخش هم می‌توانید جدول مشتری‌ها را به شکل‌های مختلف مرتب کنید یا بین آن‌ها جستجو انجام دهید کافی است روی علامت ذره‌بین کلیک کنید. امکان انتخاب مشتری یا دیدن فاکتورهایی که او صادر کرده هم برای شما وجود دارد.